ostatniapozyczka.pl

Kolejna nie będzie Ci potrzebna

Złóż wniosek

Przedstawiamy Ci pięć prostych warunków, które umożliwią Ci uzyskać potrzebne pieniądze.

Szybko i bez ryzyka

Gwarantujemy, że nie musisz martwić się o ponoszenie dodatkowych czy ukrytych kosztów. Chcąc zaoszczędzić Ci niepotrzebnych stresów i emocji, dajemy Ci możliwość bezpłatnego korzystania z naszej strony. Dzięki nam, możesz załatwić pożyczkę jedynie przez wypełnienie specjalnych wniosków i formularzy, krótkie oczekiwanie na zaakceptowanie wniosku i pozytywny proces weryfikacyjny. Następnie, jeśli nie złożyłeś wniosku w dni świąteczne lub w weekend, w ciągu kilku godzin otrzymasz przelew na swoje konto w banku.

Dyskretnie i bezpiecznie

Ostatnia pożyczka pozwala na dyskretny i bezpieczny sposób, by uzyskać potrzebne środki pieniężne. Wszystkie Twoje dane i informacje będą dokładnie strzeżone. Nie zostaną one wykorzystane do innych celów, ponieważ nas serwis działa zgodnie z prawem i zasadami, które zostały opisane w Regulaminie. By zwiększyć poufność i ochronę Twoich danych korzystamy ze specjalnego rodzaju szyfrowania, który zapewnia im najwyższy stopień ochrony i bezpieczeństwa.

Zawsze możesz się rozmyślić

Każdemu klientowi firm pożyczkowych przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o udzielenie pożyczki bez podawania przyczyny. Taką decyzję należy jednak podjąć w ciągu 14 dni od momentu podpisania umowy. Aby uruchomić proces odstąpienia od umowy wystarczy jedynie wypełnić i przesłać odpowiednie oświadczenie do pożyczkodawcy. Później, postępując zgodnie z regulaminem umowy i warunkami pożyczkodawcy, należy zwrócić otrzymaną kwotę pieniędzy. Istnieje także możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki niż w określonym w umowie terminie, jeśli dysponujesz taką kwotą. Wówczas będzie ona pomniejszona o koszty dotyczące okresu, który pozostał do spłaty.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Każdemu z nas mogą przytrafić się niepodziewane sytuacje. Czasami, niektóre z nich mogą utrudnić lub nawet uniemożliwić spłatę pożyczki w czasie, który został określony w umowie. Na szczęście firmy pożyczkowe wychodząc naprzeciw swoim klientom, dokładnie je przewidziały i określiły w umowie, oferując przy tym wydłużenie okresu spłaty pożyczki. Dlatego wystarczy dokładnie zapoznać się z określonymi zasadami przez pożyczkodawce, które powodują uruchomienie takiej procedury, a następnie złożyć odpowiedni wniosek, który musi zostać przez niego zatwierdzony.

Niespłacenie pożyczki

Wywiązaniem się z podpisanej umowy, będzie spłata pożyczonej kwoty. Podpis na umowie oznacza akceptację warunków, które określa umowa. Dlatego w przypadku stwierdzenia, że pożyczkobiorca nie wywiązuje się z warunków umowy, pożyczkodawca może podjąć czynności windykacyjne i egzekucyjne. Wszelkie koszty z nimi związane pokrywa pożyczkobiorca. Ostatecznym działaniem przez pożyczkodawcę będzie skierowanie sprawy do sądu, które będzie generowało dodatkowe koszty i którymi zostanie obciążony pożyczkobiorca. Aby uchronić się przed poniesieniem niepotrzebnych dodatkowych kosztów, należy regularnie i terminowo spłacać kolejne raty pożyczki.

RRSO 0%Oferta promocyjna

ostatniapozyczka.pl

Złóż wniosek

Kolejna nie będzie Ci potrzebna