ostatniapozyczka.pl

Kolejna nie będzie Ci potrzebna

Złóż wniosek

Jeśli potrzebujesz zastrzyku pieniędzy to dobrze trafiłeś. Ostatnia pożyczka pomoże Ci w szybki i łatwy sposób uzyskać potrzebne Ci finanse. Wystarczą jedynie trzy proste kroki, byś mógł cieszyć się dodatkową gotówką.

Aplikacja

To pierwszy krok, który musisz wykonać. Wystarczy, że złożysz wniosek do jednego z Partnerów udzielających pożyczek. Możesz to zrobić przez Internet dosłownie w kilka minut. Zanim go złożysz, zastanów się jaka kwota jest Ci potrzebna. Minimalna wynosi kilkaset złotych, a maksymalna nawet kilka tysięcy. Pożyczka jest udzielana na okres do 30 dni.

Weryfikacja

Po wysłaniu, wniosek musi przejść tzw. proces weryfikacyjny. Prawie w każdym przypadku, już w ciągu kilku minut możesz dostać odpowiedź, byś nie musiał czekać na nią w nieskończoność. Każdy pożyczkodawca z którym współpracujemy posiada własny system autoryzacyjny. Jest to zwykle przelew symbolicznej kwoty (maksymalnie 1 złoty) lub założenie konta na stronie Partnera i złożenie elektronicznego wniosku. Każdy formularz zgłoszeniowy musi zawierać wszystkie dane, które będą niezbędne do udzielenia pożyczki. Należy podać imię, nazwisko, dane adresowe zgodne z widniejącymi danymi w dowodzie osobistym, numer PESEL lub numer dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość np. paszport. Potrzebne będą także informacje o stałych dochodach, a także historia kredytowa. Do celów kontaktowych należy podać numer telefonu oraz adres e-mail. Na samym końcu wystarczy wskazać również numer konta bankowego, na który zostanie przelana kwota pożyczki.

Zatwierdzenie wniosku i przelew

Ostatnim krokiem będzie zatwierdzenie wniosku i przelew gotówki na wcześniej wskazany numer rachunku. Musi to jednak być poprzedzone pozytywną oceną ryzyka kredytowego oraz zatwierdzeniem złożonej przez Ciebie aplikacji. Przelew wcześniej zadeklarowanych środków pieniężnych jest możliwy nawet w ciągu kilku godzin od zatwierdzenia wniosku.

Cały proces jest prosty i działa na jasnych zasadach, podobnie jak ma to miejsce w każdym banku. Ponadto, jeśli w przyszłości ponownie zaistnieje potrzeba wzięcia pożyczki u tego samego pożyczkodawcy, będziesz mógł skorzystać z tzw. odnawialnej linii pożyczki, oczywiście po spłacie pierwszego finansowania.

Wszystkie dane, które zostaną podane przez Ciebie w formularzu, są całkowicie poufne i zabezpieczone przed trafieniem w niepowołane ręce. Dane są przetwarzane w oparciu o przepisy, które powszechnie obowiązują w prawie, a także na zasadach szczegółowo opisanych w naszym regulaminie oraz polityce prywatności. Ponadto, korzystamy z certyfikatu SSL odznaczającego się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i uniemożliwiającego przechwytywanie poufnych danych.

RRSO 0%Oferta promocyjna

ostatniapozyczka.pl

Złóż wniosek

Kolejna nie będzie Ci potrzebna