ostatniapozyczka.pl

Kolejna nie będzie Ci potrzebna

Złóż wniosek

 • Czym jest pożyczka gotówkowa?

  To krótkoterminowa pożyczka oparta na umowie. Na jej podstawie pożyczkobiorca otrzymuje określoną kwotę od pożyczkodawcy i jest zobowiązany do jej spłaty w ustalonym wcześniej terminie. Na całkowitą kwotę pożyczki gotówkowej składają się także opłaty dodatkowe w postaci odsetek i prowizji. Proces udzielenia takiej pożyczki gotówkowej jest prosty i nie wymaga wychodzenia z domu. Pożyczka jest udzielana po pozytywnej weryfikacji danych osobowych na podstawie wysłanego wniosku drogą elektroniczną.

 • Ile płacę za wniosek o udzielenie pożyczki partnerowi ostatniapozyczka.pl?

  Wszystkie usługi świadczone przez nasz serwis ostatniapozyczka.pl są bezpłatne. Generowanie wniosku nie wymaga od ciebie ponoszenia dodatkowych lub ukrytych kosztów. Gwarantujemy Ci komfort, że wszystkie formalności możesz załatwić całkowicie za darmo.

 • Jaką kwotę mogę pożyczyć?

  Wszyscy pożyczkodawcy, z którymi współpracujemy posiadają własne kryteria odnośnie progu minimalnej oraz maksymalnej pożyczki. Z reguły kwoty pożyczek wahają się od kilkuset złotych do 25000 złotych. Jeśli chcesz wybrać najlepszą ofertę dla siebie, koniecznie zapoznaj się z warunkami naszych partnerów.

 • Na jaki czas mogę pożyczyć pieniądze?

  Okres pożyczki wynosi od 5 dni do 1 roku, czyli 12 miesięcy.

 • Jak otrzymam kwotę pożyczki?

  Sposób otrzymania pożyczki jest związany z warunkami naszych partnerów. Jednak z reguły jest to przelew bankowy, który może zostać zrealizowany nawet w ciągu kliku godzin po pozytywnej ocenie wniosku. Dzięki temu otrzymane pieniądze, możesz od razu wykorzystać. Weryfikacja wniosku może trwać dłużej, gdy był on złożony w dni świąteczne lub weekend. Wówczas zostanie rozpatrzony w najbliższy dzień roboczy.

 • Jakie wymagania muszę spełniać do otrzymania pożyczki?

  Wymagania dotyczące możliwości uzyskania finansowania są określane przez pożyczkodawców i mogą się od siebie różnić. Z pewnością jednak, aby otrzymać pożyczkę musimy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. W dodatku wymagane jest ukończenie 18 roku życia i polskie obywatelstwo. Przy rozpatrywaniu wniosku będzie brana pod uwagę także zdolność kredytowa, która powinna zagwarantować regularną spłatę należności. Dzięki niej pożyczkodawca będzie przekonany o Twojej wiarygodności co do spłaty pożyczki w terminie.

 • Czy moje dane będą bezpieczne?

  Nasz serwis korzysta tylko z tych danych, które są niezbędne do weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy. Wszystkie informacje takie jak imię, nazwisko, dane adresowe,numer PESEL czy numer kontaktowy są odpowiednio zabezpieczone i przetwarzane zgodnie z prawem oraz obowiązującym regulaminem. Zapewniamy maksymalny poziom bezpieczeństwa danym naszych klientów.

 • Jak długo będę czekać na udzielenie pożyczki?

  Weryfikacja złożonego przez Ciebie wniosku trwa zazwyczaj kilkanaście minut. Po pozytywnej ocenie, na Twoje konto jak najszybciej zostanie przelana suma pieniędzy, o którą się ubiegasz. Z reguły od momentu rozpatrzenia wniosku do otrzymania gotówki mija kilka godzin. W przypadku sytuacji niezależnych od pożyczkodawcy czas rozpatrzenia wniosku i realizacji przelewu może potrwać więcej czasu.

 • Jaką kwotę będę spłacać?

  Całkowity koszt Twojej pożyczki będzie widoczny na podpisanej umowie. Na niego składa się kwota pożyczki, a także odsetki, prowizja oraz ewentualne ubezpieczenie. O wszystkich należnościach musisz zostać poinformowany przez pożyczkodawcę przed złożeniem podpisu na umowie. Weź pod uwagę także pojawienie się dodatkowych kosztów, które wynikają tylko z nieregularności spłaty miesięcznych rat.

 • Nie jestem w stanie spłacić pożyczki w terminie. Co teraz?

  Zawsze mogą zdarzyć się sytuacje, które utrudnią lub uniemożliwią spłatę pożyczki we wcześniej ustalonym terminie. Dlatego niektórzy pożyczkodawcy dokładnie określili sytuacje, które pozwolą na uruchomienie procesu przedłużenia spłaty pożyczki. Taki proces pozwala przedłużyć spłatę o kilka dni czy miesiąc. Może także generować dodatkowe koszty. Jednak o wysokości opłat, a także o losowych sytuacjach pożyczkodawca informuje przed podpisaniem umowy.

 • Jak dane są potrzebne do udzielenia pożyczki?

  Przede wszystkim należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer ewidencyjny PESEL. Istotne będzie także podanie serii i numeru dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość, np. dowód osobisty czy paszport. Wymagany jest także numer telefonu lub adres e-mail, aby pożyczkodawca mógł się z Tobą skontaktować. Czasami będą także potrzebne dane adresowe. Ponadto, w trakcie wypełniania formularza należy podać informacje o stałych dochodach, historii kredytowej, stanu cywilnego oraz wskazać numer rachunku bankowego, na który ma zostać przelana kwota pożyczki.

 • Czy w tym samym czasie mogę otrzymać więcej pożyczek?

  Taka możliwość będzie zależała od indywidualnie ustalonych limitów. Można to zobrazować na prostym przykładzie. Jeśli pożyczysz 1000 zł, a Twoja zdolność kredytowa określona przez pożyczkodawcę wynosi 5000 zł, to otrzymasz możliwość kolejnej pożyczki. Natomiast może zdarzyć się sytuacja w której osiągniesz dany limit i następna pożyczka nie będzie możliwa. Warto szukać informacji na ten temat w ofertach danych pożyczkodawców.

 • Czy mogę spłacić pożyczkę przed czasem określonym w umowie?

  Tak. Możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy polega na nadpłacaniu rat. Wówczas kwota comiesięcznej raty będzie odpowiednio większa, ale dzięki temu skróci się okres spłaty pożyczki. Oczywiście, wszystkie koszty dodatkowe będę zmniejszone adekwatnie do nadpłaconej sumy. Drugim sposobem jest spłata całej kwoty pożyczki. W takim przypadku, kwota pożyczki także będzie pomniejszona o koszty za okres spłaty, który uległ skróceniu. Pamiętaj, ze każdy pożyczkobiorca może odstąpić od umowy o otrzymanie pożyczki. Nie musisz podawać przyczyny, a na podjęcie takiej decyzji masz 14 dni od momentu podpisania umowy. Wówczas wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek, przesłać do pożyczkodawcy i zwrócić otrzymaną kwotę pożyczki.

 • Czy mogę wziąć pożyczkę mimo niespłaconych innych należności w banku lub innej instytucji?

  Taką decyzję podejmuje indywidualnie pożyczkodawca. Pożyczka jest udzielana w oparciu o dostępne informacje w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli masz inne zobowiązania, ale spłacasz jest regularnie i terminowo, a Twoje dane nie widnieją w BIK, nasz partner może wtedy podjąć decyzję o udzieleniu następnej pożyczki. Zawsze warto skontaktować się z pożyczkodawcą i ustalić z nim wszystkie warunki.

 • Gdzie mogę zadać dodatkowe pytania?

  Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na jakiś temat wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej witrynie internetowej. Po zapoznaniu się z Twoimi pytaniami, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko będzie to możliwe i udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

RRSO 0%Oferta promocyjna

ostatniapozyczka.pl

Złóż wniosek

Kolejna nie będzie Ci potrzebna